Jdi na obsah Jdi na menu

Aplikace Záchranka

Záchranka

Mobilní aplikace pro život

Přivolejte Zdravotnickou záchrannou službu a Horskou službu stiskem jednoho tlačítka. Odešlete svou polohu a další důležité informace.

Ať už se nacházíte kdekoliv, nikdy nevíte co se může stát. Mobilní aplikace Záchranka je ve Vašem mobilním telefonu vždy připravena pro rychlé kontaktování Zdravotnické záchranné služby nebo Horské služby.

Na hory Do přírody Na cesty Do města.

Zachraňte život!!! Mobilní aplikací ZÁCHRANKA v případě nouze jednoduchým způsobem kontaktujete Zdravotnickou záchrannou službu a Horskou službu. Zároveň záchranářům odešlete Vaši přesnou polohu a další užitečné informace, které slouží pro Vaši záchranu.

ALARM

Pomoc na správném místě.

Při záchraně života jde o minuty. Pro rychlý příjezd záchranné služby, nebo přílet vrtulníku je důležitá přesná znalost místa zásahu. Jednoduchým přidržením nouzového tlačítka kontaktujete linku 155. Současně záchranářům odešlete Vaši přesnou polohu. Pomoc je na cestě...

LOKÁTOR

Zjistěte, kde se nacházíte a co je kolem Vás.

S funkcí “Lokátor” jednoduše zjistíte svoji přesnou GPS polohu a najdete nejbližší automatizovaný externí defibrilátor /AED/, lékařskou, zubní, či lékárenskou pohotovost. Aplikace přehledně zobrazuje body zájmu s možností rychlé navigace na dané místo.

PRVNÍ POMOC

Nejste na to sami.

Rychlé poskytnutí první pomoci před příjezdem záchranné služby výrazně zvyšuje šanci postiženého na přežití. S mobilní aplikací ZÁCHRANKA v tom nikdy nejste sami. Interaktivní návod Vás provede nejdůležitějšími kroky jednoduchou a intuitivní formou.

Stažení s Google play

 

Qr kód pod tímto odkazem

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář